Rób to, co kochasz

O czym jest ten odcinek:

Wiele osób, które nie są zadowolone ze swojego miejsca w życiu myśli, że jeśli tylko zmieniliby swoją pracę, małżeństwo, kraj, odnaleźli w końcu swoje powołanie – wszystko by się ułożyło. Tymczasem kluczem jest nie to, co robimy, ale to kim jesteśmy i do kogo należymy. To nie nasza praca czy funkcja społeczna jest naszym powołaniem, ale głęboka relacja z Bogiem i życie w świętości.

Jesteśmy wezwani do bliskiej łączności z Duchem Świętym, do bycia Bożym dzieckiem i do takiego życia, jakie prowadził Jezus. A kiedy już uporządkujemy swoją relację z Bogiem i Jego obecność będzie dominująca w naszym życiu, to pozostałe sfery również zaczną się układać.

Przyjaźń i bliskość z Bogiem jest podstawą do odnalezienia tego, co mamy robić. To długa i trudna droga, ale jedyna, która przyniesie prawdziwe owoce. Dopiero na niej możemy odkryć do czego stworzył nas Bóg.

Właśnie taką drogę przeszedł Kamil, który dzieli się swoim doświadczeniem, jak szukanie bliskości z Bogiem sprawiło, że ostatecznie podjął decyzję o zmianie swojej ścieżki zawodowej i zaryzykował założenie agencji RTCK (Rób To, Co Kochasz). Dziś realizuje swoją pasję pomagając innym odkrywać ich powołanie i to, w jaki sposób Bóg chce ich używać na swoją chwałę.

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.