Rób to, co kochasz

O czym jest ten odcinek:

Wiele osób, które nie są zadowolone ze swojego miejsca w życiu myśli, że jeśli tylko zmieniliby swoją pracę, małżeństwo, kraj, odnaleźli w końcu swoje powołanie – wszystko by się ułożyło. Tymczasem kluczem jest nie to, co robimy, ale to kim jesteśmy i do kogo należymy. To nie nasza praca czy funkcja społeczna jest naszym powołaniem, ale głęboka relacja z Bogiem i życie w świętości. 

Jesteśmy wezwani do bliskiej łączności z Duchem Świętym, do bycia Bożym dzieckiem i do takiego życia, jakie prowadził Jezus. A kiedy już uporządkujemy swoją relację z Bogiem i Jego obecność będzie dominująca w naszym życiu, to pozostałe sfery również zaczną się układać.

Przyjaźń i bliskość z Bogiem jest podstawą do odnalezienia tego, co mamy robić. To długa i trudna droga, ale jedyna, która przyniesie prawdziwe owoce. Dopiero na niej możemy odkryć do czego stworzył nas Bóg. 

Właśnie taką drogę przeszedł Kamil, który dzieli się swoim doświadczeniem, jak szukanie bliskości z Bogiem sprawiło, że ostatecznie podjął decyzję o zmianie swojej ścieżki zawodowej i zaryzykował założenie agencji RTCK (Rób To, Co Kochasz). Dziś realizuje swoją pasję pomagając innym odkrywać ich powołanie i to, w jaki sposób Bóg chce ich używać na swoją chwałę.

 

        DOBRE LINKI:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera.

strzałka

DYSKUSJA

Co myślisz? Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

6 Komentarzy

 1. Agnieszka pisze:

  Cudownie się słucha takich ludzi, to są po prostu skarby i to co mówią tez jest skarbami. Moze w końcu się skończy to chore chrześcijaństwo, ze pieniądze są “be”, w pieniądzach nie można mieć utopionego serca i to wszystko. Salomon był tego przykładem, miał mądrość i najwięcej bogactwa w tamtym czasie i ludzie widzieli, że Bóg był z Nim . Wszystko trzeba mieć w sercu poukładane i jest super. Chwała Bogu za takich ludzi jak Agata i Jej goście.

 2. Emilia pisze:

  Dziękuję – znalazlam na Youtube

 3. Małgosia pisze:

  WitamKlikam w obrazek , ale mi się nic nie uruchamia, a zawsze działało bez problemu. Czy ja coś robię nie tak?

  1. Agata pisze:

   Cześć Małgosiu, rano była chwilowa awaria strony, jakiś problem techniczny, może dlatego się nie uruchomiło. Spróbuj teraz, kliknij na niebieskie kółko z trójkątem obok tytułu podcastu i powinno zadziałać. Przepraszamy za problemy!

   1. Małgosia pisze:

    Działa! Dziękuję❤️❤️❤️

 4. Ewa pisze:

  Kolejny wspaniały gość i kolejne świadectwo jak żyć w bliskości z Bogiem, realizując się i spełniając marzenia. Niezwykle budujące słowa i znacznie poprawiające postrzeganie sprawy zarabiania pieniędzy i ogólnie finansów. Dziękuję za to spotkanie i zaraz – mocno zaintrygowana – wchodzę na stronę RTCK. Dalszego błogosławieństwa Bożego w życiu❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.