Dołącz i słuchaj 30 odcinków w 30 dni! 

Zamawiam Program!

CZAS NA WIOSENNE PORZĄDKI!

Jak uleczyć myślenie i blokujące przekonania na swój temat w zaledwie 30 dni?

Jesteś głupi/a!

Do niczego się nie nadajesz!

Z ciebie nic nie będzie!

Jesteś totalnym zerem!

Słyszałaś/eś to? 

Przez całe życie słyszymy słowa, które nas ranią, miażdżą, krzywią, deformują. Słowa wypowiadane ze złością, zazdrością, z okrucieństwem.

Czasami nawet mówione z miłością, spokojem i powagą — ale słowa nieprawdziwe i dlatego raniące z tą samą siłą, co te wypowiedziane w złym duchu.

Słowa mają moc!

Jeśli słyszymy kłamstwo wypowiedziane z przekonaniem wielokrotnie, to zaczynamy wierzyć, że jest prawdą. 

Słowa kształtują naszą rzeczywistość.

Dopóki nie spojrzysz na siebie przez pryzmat Bożych słów, nie doświadczysz uzdrowienia!

BOŻE SŁOWA LECZĄ!

Dlatego stworzyłam Program dla duszy, którego jeszcze nie było! 

SŁOWA, KTÓRE LECZĄ: 30-dniowy program leczniczy dla Twojej duszy

Dla kogo JEST TEN program?

Program jest dla Ciebie, jeśli którekolwiek z poniższych zdań jest o tobie:

Czujesz ograniczenie przez poczucie wstydu i brak pewności siebie. Może z tego powodu rezygnujesz z życia, jakim chciałabyś/chciałbyś żyć?Czujesz się gorsza/y, niedowartościowana/y, bo inni cię nie zauważają lub nie cenią tego, co robisz.Nie wierzysz w siebie, ani w swoje możliwości i wciąż masz poczucie, że coś Cię omija. Twoja niska samoocena jest Twoim więzieniem.Jesteś zraniona/y przez osoby, którym ufałaś/łeś. Być może jesteś ofiarą przemocy i masz poczucie, że nic nie da się zrobić.Czujesz się obciążona/y obowiązkami, trudnym życiem i straciłaś/łeś radość życia.Czujesz przygnębienie i smutek. Myślisz, że już za późno na zmiany, bo „najlepsze” lata są za Tobą.Czujesz się zniechęcona/y, bo już wiele razy chciałaś/eś odmienić swoje życie i się nie udało.Całe życie kierujesz się słowami, które ktoś zaszczepił Ci w dzieciństwie, przez które nie rozwijałaś/eś się właściwie i czujesz, że to Cię ogranicza.Nie zrealizowałaś/łeś swoich marzeń, bo ktoś kiedyś powiedział, że to nie dla Ciebie.Czujesz się niesprawiedliwie potraktowana/y lub odrzucona/y i ciąży Ci to przez całe życie.

Nasze serce MUSI MIEĆ warunki do wzrostu!

Zupełnie jak kwiaty doniczkowe. Musimy je podlewać, nawozić, przesadzać do większej doniczki, bo inaczej nam zmarnieją.

Jeśli nie zadbamy o swoje serce i duszę stanie się z nimi to samo!

POWINNIŚMY dbać o nasze wnętrze, czyli ogród naszej duszy. Jeśli wypielimy stamtąd kłamstwa i zasiejemy świeże ziarna, damy szansę sobie samym na rozkwitnięcie i wydanie owoców.

Słowa, które leczą

W tym wszystkim jest jednak dobra nowina! Bóg ma coś do powiedzenia!

Gdy On wypowiada słowo — stwarzane są nowe planety.

Przez jedno jego słowo powstał ten świat i urodziłeś się również Ty.

Jedno jego słowo potrafi też wzbudzić z martwych Twoje poczucie wartości, marzenia i plany na przyszłość.

Gdy On przemawia do nas widzimy sprawy we właściwym świetle. W końcu zaczynamy rozumieć, jaka jest prawda. Wszystkie kłamstwa, w które kiedyś wierzyliśmy są  w końcu demaskowane. Zaczynamy rozumieć, jak bardzo byliśmy oszukani.

Dołącz do programusłowasłowa, które leczą

Wiem jak to jest. Dlatego stworzyłam program przemiany

Stworzyłam program „Słowa, które leczą”, który będzie jak skuteczne lekarstwo dla Twojej duszy! Gotowe do zażycia każdego poranka, najlepiej przed śniadaniem. Albo podczas gotowania, spaceru lub w drodze do pracy.

Program „Słowa, które leczą” powstał na bazie moich osobistych 30-letnich doświadczeń.

Przed laty żyłam innym życiem. Chowałam się w skorupie introwertyzmu i stroniłam od ludzi. 

Dziś żyję z rozmachem, blisko ludzi i bardzo aktywnie. 

Moja własna przemiana pod wpływem wsłuchiwania się w słowa Boga doprowadziła mnie do zainicjowania kościoła ulicznego w Gdańsku, założenia Fundacji Wszystko Jest Możliwe, prowadzenia kanału na Youtube, Szkoły Pasji i Wizji oraz uwalniania chrześcijan z niewolniczej pracy w Pakistanie.

Program jest też owocem mojej kilkunastoletniej pracy nauczycielskiej i duszpasterskiej.

Spędziłam tysiące godzin na głębokich rozmowach, analizowaniu życia innych ludzi oraz modlitwie o nich. Pomagałam w ich zmaganiach z nieodpowiednim myśleniem o sobie, ludziach i Bogu.

słowa, które leczą

„Słowa, które leczą” to mój autorski, nigdzie nie podpatrzony, przez Boga zainspirowany projekt leczniczy

Nasze poczucie wartości, przekonanie o własnych możliwościach muszą zostać ukształtowane według Prawdy wypowiedzianej przez naszego Stwórcę.

Ten program jest jak balsam dla duszy. Uczta dla ducha, tłusta i smaczna, ale przede wszystkim pożywna.

„Słowa, które leczą” pomogą Ci w metamorfozie. To słuchowisko pomoże zmienić Twoje myślenie i duszę, a Ty wreszcie staniesz na nogi i zaczniesz podążać ścieżką dobra. Ścieżką, jaką zaplanował dla Ciebie Bóg. Nie człowiek, ale właśnie Bóg!

Daj sobie 30 dni i szansę na przemianę

Zmień tylko JEDEN nawyk. Ten najważniejszy. Nawyk myślenia o sobie samym! Ta zmiana jest w Twoim zasięgu, nawet jeśli nie bardzo w to wierzysz.Jak działa program „Słowa, które leczą”?Program jest praktyczny i poprowadzi Cię do totalnej transformacji życia poprzez:

Radykalną zmianę myślenia o sobie i Bogu.

Zdemaskowanie 16 kłamstw, w które wierzymy

(i dlatego się nie rozwijamy)

Poznanie słów, które nas zabijają i tych, które są dla nas życiodajne

Reanimowanie naszej wiary  w dobrego Boga, który ma dla nas plan

Pisanie, wypowiadanie i modlenie się słowami, które pochodzą od Boga

Co znajdziesz w programie?

Program „Słowa, które leczą” przygotowałam tak, aby był jak najbardziej przyjazny w przyswojeniu.

Program — słuchowisko

Słowa, które leczą

Program to słuchowisko leczniczo-terapeutyczne w 30 odcinkach.Na program składa się 30 nagrań audio (podcasty), trwające po ok. 15-20 minut.Format audio daje Ci swobodę odsłuchiwania w dogodnych dla Ciebie warunkach. Możesz rozpocząć dzień od pracy nad swoimi przekonaniami i duszą lub zakończyć dzień odsłuchaniem podcastu przed snem. Pamiętaj, że Twój zmysł słuchu jest aktywny również w trakcie sprzątania, czy w drodze do pracy.Oprócz nagrań otrzymujesz także 77-stronicowy ebook z miejscem na zapiski Twoich przemyśleń i refleksji. Potrzebujesz jedynie 5-10 minut dziennie na zapisanie myśli po odsłuchaniu każdego odcinka. Konfrontacja ze swoimi myślami na piśmie jest pomocna, aby aktywnie współpracować z Bogiem i Duchem Świętym.Będę Cię także namawiać do wypowiadania słów na głos. Słowa wypowiedziane na głos będą jak modlitwa, a Twoje myślenie będzie się przemieniać nie tylko wewnętrznie.Ten program to aż i tylko 30 minut dziennie. Żyjemy w pędzie, więc to pół godziny może być trudne do wygospodarowania. Jednak to tylko 30 minut, które ma szansę przemienić całe Twoje życie.Program to codzienna porcja dobrego słowa oraz inspiracja do pracy nad własnym myśleniem. Pierwsze owoce zauważysz w trakcie programu już po 30 dniach. Jednak zbierzesz je jeszcze większe w kolejnych miesiącach i latach.Dostaniesz również aż 48 estetycznie zaprojektowanych karty ze słowami, które Bóg wypowiada o nas, i które Ty będziesz mógł/mogła wypowiadać o sobie samym/samej. Te karty pomogą Ci wypowiadać z wiarą codzienne deklaracje wobec całego świata, kim jesteś i jaka jest Twoja prawdziwa tożsamość. Tego rodzaju modlitwy zmieniają nasz sposób myślenia na Boży, bo oparte są na Bożym Słowie a nie na naszych emocjach.Każde z nagrań jest moją osobistą historią z Bogiem, a najbliższą relację z Nim nawiązuję na łonie przyrody. Dlatego w słuchowisku przeniosę Cię na łąkę, pustynię, do lasu, nad morze i w góry. Dlatego dobrym pomysłem jest słuchanie kolejnych odcinków podczas spacerów w przyrodzie!Nagraniom towarzyszy wyjątkowa oprawa muzyczna, co jest dodatkową ucztą dla duszy. Przed Tobą przemiana myślenia poprzez Słowo oraz piękno i doznania artystyczne.To program do samodzielnej pracy w dowolnym momencie dnia i w najbardziej dogodnych dla Ciebie warunkach. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia możesz napisać do nas: kontakt@agatastrzyzewska.comsłowa, które leczą

Czy to działa? Osoby, które już korzystały z moich szkoleń nie mogą się mylić!

Pozwól, że przemówią za mnie osoby, które skorzystały już z moich sposobów na zbliżenie się do Boga i wypełnienie życia jego Słowem.

„Dzięki Tobie uświadomiłem sobie i zakorzeniłem w jakimś stopniu wartości Boże. Nauczyłaś mnie, że wszystko ma swój bieg i czas u Boga, i że On ma względem każdego człowieka swój plan, który musi się wypełnić.

Nauczyłaś mnie miłości, której nigdy nie miałem. Codziennie rozmawiam z Bogiem i czuję, że dostaje od Niego wyraźne sygnały, że On ma jakiś wspaniały plan dla mnie. On chce, abym był wreszcie szczęśliwy!

To, co zrobił Bóg dla mnie przez Ciebie to było coś pięknego. Coś, co będę zawsze nosił w swym sercu. Chcę podziękować najserdeczniej jak tylko można. 

Nie potrafię wyrazić słów jak bardzo jestem wdzięczny”.

słowa, które leczą

Robert

„Oglądam Cię od niedawna. Imponujesz mi dojrzałością życiową a przede wszystkim duchową. Niewielu znam ludzi, którzy z taką prostotą mówiąo rzeczach najważniejszych dla człowieka, czylio sprawach duchowych. Dużo inspiracji dla mnie płynie z Twoich wypowiedzi. Po słuchaniu Ciebie — chce mi się chcieć, zmieniać się, by żyć inaczej, piękniej. Dziękuję Ci serdecznie i cieplutko pozdrawiam”.

Lidka

„Dzięki Agacie wiem, jak rozmawiać i modlić sięo innych. Ten przełom przyszedł w odpowiedzi na modlitwę. Słowa Agaty były mi potrzebne, by ruszyć moje życie modlitewne dalej”.

słowa, które leczą

Marysia

Agata, to niesamowite. Od dwóch tygodni codziennie głośno wypowiadam nad sobą słowa wiary i błogosławieństwa według wersetów biblijnych, które mi przesłałaś. To działa! Inaczej się czuję, inaczej zachowuję! Boże Słowo ma moc zmieniać człowieka!!!

słowa, które leczą

Agnieszka

„Agatko, dziękuję Ci za to co robisz.Naprawdę masz moc przekazu Słowa Bożego.Nie ma dnia, żebym nie spędzała czasu z Pismem Świętym i z Bogiem.

Zaraziłaś mnie odwagą, by nie ustawać mimo okropnej krytyki innych.

Jestem oczerniana i obmawiana wśród bliskich, na razie spotykają mnie nieprzyjemności, ale wreszcie czuję w sobie moc córki Króla.”.

słowa, które leczą

Maria

„Agatko, Twoje słowa >>Bóg mówi do nas kierując słowa, które dają życie. Inne słowa go nie dają.<<

oraz:

>>Karmisz się słowami Boga i żyjesz (w obfitości) lub karmisz się słowem człowieka (i stopniowo umierasz).<<

uświadomiły mi, że potrzebuję nowego narodzenia w Panu, gdyż jestem zamknięta na Słowo, pesymistyczna i brakuje mi radości.

Proszę o modlitwę, o narodzenie w Duchu Świętym”.

słowa, które leczą

Alicja

„Oglądam Twoje filmy i Bóg mocno mnie przez nie dotyka. Odkąd Bóg postawił Cię na mojej drodze dzieją się prawdziwe cuda: zaczęłam czytać Słowo Boże, nie mam lęków, nie panikuję jak kiedyś, jestem spokojna”.

słowa, które leczą

Krysia

Słowa, które leczą

237 zł

Za dostęp na zawsze

600 minut nagrań audio77 – stronicowy ebook do zapisków refleksji i głębszej współpracy z Bogiem 48 kart do osobistej modlitwyKUPUJĘ PROGRAM

Ile to kosztuje?

Tę inwestycję trudno wycenić. Korzystając ze wsparcia terapeutycznego zapłacimy przeciętnie 180 – 250 zł za jednorazową sesję z psychologiem lub psychoterapeutą, co daje minimum 900 zł miesięcznie i 10 000 zł rocznie.

Wierzę, że mój Program może zdziałać dużo więcej dobrego niż pojedyncze spotkanie ze specjalistą. 600 minut zamiast 60! *

A jednak proponuję Ci „Słowa, które leczą” w cenie pojedynczego spotkania z psychoterapeutą.

Jest to pierwsza edycja tego Programu, a Ty możesz przyłączyć się jako jedna/jeden z pierwszych uczestników. Dlatego cena jest też teraz szczególnie niska. Kolejne edycje Programu z pewnością będą droższe.

* choć uważam, że psychoterapia może być bardzo wskazana w wielu przypadkach.

Czy coś ryzykujesz?

Doskonale rozumiem, że zadajesz sobie pytania: 

Czy Program zadziała u mnie? Czy to ma sens? Kiedy poczuję efekty? Odpowiadam: już podczas pierwszych dni słuchania!

Tu uczciwie mówię, że samo pobieżne odsłuchanie może niewiele zmienić. Moją intencją jest, aby Program Cię zainspirował do dalszej pracy i odkrywania słów, które kieruje do Ciebie Bóg.

Praca z Programem to Twoja inwestycja we wzrastanie w Prawdzie.

Ja chcę Ci w tym towarzyszyć, wytyczyć ścieżkę, ale Twoja gotowość jest tutaj kluczowa, abyś mogła/mógł czerpać owoce.

Skorzystaj z programu terapeutycznego. Ulecz swoje myśli.

Co zmieni się po przepracowaniu programu?

Możesz uznać, że to nie dla Ciebie i poszukiwać Boga swoimi sposobami.

A możesz też z moją pomocą nadać wszystkiemu, co robisz głębszy sens.

słowa, które lecząW końcu zobaczysz wszystko we właściwym świetle.Nabierzesz odporności na gorzkie uwagi pod Twoim adresem. Słowa ludzi nie będą już tak raniące.Nauczysz cieszyć się życiem bez względu na oceny ludzi.Poczujesz, że jesteś wartościowym człowiekiem.Przestaniesz rzucać się na komplementy i dobre słowa jak wygłodniały pies na soczystą kość. Przestaniesz myśleć co powiedzą inni.Zmienisz sposób myślenia o sobie, jeśli zmagasz się z krzywdzącymi, miażdżącymi słowami lub postawami, które ktoś kiedyś Ci zafundował.słowa, które lecząsłowa, które lecząZnajdziesz radość w miłości Boga. On nigdy Cię pomija i nie ignoruje.Nauczysz się słyszeć Boży głos w Biblii i w przyrodzie.

„Agata, to niesamowite. Od dwóch tygodni codziennie głośno wypowiadam nad sobą słowa wiary i błogosławieństwa według wersetów biblijnych, które mi przesłałaś. To działa! Inaczej się czuję, inaczej zachowuję! Boże Słowo ma moc zmieniać człowieka!!!”

Agnieszka Koterska

FAQ

Pytania, które najczęściej zadajecie

Dlaczego program tyle kosztuje?

Wiem, że większość z nas odczuwa ciężar finansowy na co dzień. Jednak cena Programu jest zdecydowanie niższa niż jego realna wartość. Przy pełnym zaangażowaniu w Program tak naprawdę oszczędzasz dużo pieniędzy. Zyski z przemiany myślenia przewyższają każdy wydatek.

Na jak długo dostaję dostęp do nagrań?

Dostęp dostajesz na zawsze! Możesz dowolnie decydować o czasie realizacji Programu. Jednak gorąco Cię zachęcam do skondensowanej pracy dzień po dniu.

Nie mam tyle czasu, żeby robić dodatkowe notatki codziennie. Czy mogę nie robić zapisków?

Zapiski nie są obowiązkowe, ale słowo zapisane przybliży Cię do celu.

Czy będzie grupa wsparcia i kontakt z Agatą podczas Programu?

Nie ma grupy wsparcia, choć uczestnicy mogą kontaktować się ze sobą, np. w komentarzach w moich mediach społecznościowych i dawać sobie nawzajem wsparcie. Program ma być jednak samodzielną pracą nad Twoim własnym myśleniem na podstawie moich nagrań. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia możesz napisać do nas: kontakt@agatastrzyzewska.com

Nie mam kiedy zrealizować Programu. Jak wygospodarować czas?

Pamiętaj, że nie jest to kurs video i nie są to spotkania na żywo. Jest to przyjazne słuchowisko, do którego potrzebne są głównie Twoje uszy. Nagrania mogą Ci towarzyszyć tuż po przebudzeniu (może warto przez 30 dni nastawić budzić o te 30 minut wcześniej?) lub podczas rutynowych czynności. Umil sobie gotowanie obiadu lub powrót z pracy.

Chcę Program „Słowa, które leczą”

77 stron ebookA

Dostajesz przyjazny szablon dokumentu w wersji elektronicznej do pracy własnej.

 Tu umieścisz zapiski i spiszesz refleksje. Te kilka dodatkowych minut dziennie zbliży Cię do celu — do transformacji myślenia o sobie na sposób Boga.

Zrób sobie ten prezent.

30 nagrań audio

Otrzymujesz 30 nagrań audio trwających po 15-20 minut.

Program trwa miesiąc, dlatego zachęcam Cię do systematycznej pracy przez 30 kolejnych dni.

Powracaj do nagrań wielokrotnie. Przy każdym odsłuchaniu nagrania usłyszysz coś nowego istotnego dla siebie :).

48 KART MODLITWY

Estetycznie zaprojektowane karty ze słowami, które Bóg wypowiada o nas, i które Ty będziesz mógł/mogła wypowiadać o sobie samym/samej.

Te karty pomogą Ci wypowiadać z wiarą codzienne deklaracje wobec całego świata, kim jesteś i jaka jest Twoja prawdziwa tożsamość. 

Stworzonyz inspiracji Boga

Stworzyłam ten Program we współpracy z Bogiem. A jakże!

Chcę się z Tobą podzielić dobrymi słowami, które odmieniają życie.

Włożyłam w to dzieło całą swoją wiarę w SŁOWO, które przemieniło tez moje życie.

Dobra wiadomość jest taka, że teraz wszystko w Twoich rękach!

SŁOWA, KTÓRE LECZĄ

SŁUCHOWISKO W 30 ODCINKACH

237 zł

Za dostęp na zawsze

600 minut nagrań audio77 – stronicowy ebook do zapisków refleksji i głębszej współpracy z Bogiem48 kart do osobistej modlitwyKUPUJĘ PROGRAM

Masz pytania? Pytaj…

Program nie ma swojej grupy wsparcia, ponieważ moim zamysłem jest, abyś pracował/a samodzielnie. Wszak o Twoje przekonania tu chodzi. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, jesteśmy (ja i mój zespół wsparcia) pod adresem: kontakt@agatastrzyzewska.com

kontakt@agatastrzyzewska.com

© Agata Strzyżewska| Polityka prywatności

Animowany licznik
0
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.