Dołącz do programu, korzystając ze specjalnej okazji: -17%!Wpisz w sklepie kod: UZDROWIENIE

DNI
GODZINY
MINUTY
SEKUNDY

Oferta trwa do 26.05 do 23:59

Zrób krok w kierunku przemiany myślenia | 30 odcinków w 30 dni

Czy czujesz, że słowa z przeszłości hamują Twój rozwój?

Zamień kłamstwa usłyszane w dzieciństwie na… SŁOWA, KTÓRE LECZĄ!

Jesteś głupi/a!

Do niczego się nie nadajesz!

Nic z Ciebie nie będzie!

Słyszałaś/eś to? I dziesiątki innych nieprawdziwych zdań na Twój temat?
Przez całe życie słyszymy słowa, które nas ranią. Niezależnie od tego, czy ktoś wypowiadał je ze spokojem, powagą, czy też ze złością, a może zazdrością to nadal są one KŁAMSTWEM.

SŁOWA MAJĄ MOC.

Wybierz te, które przynoszą Życie!

Te 30 odcinków jest dla Ciebie, jeśli:

"Słowa, które leczą" to 30-dniowy program terapeutyczny, który pomoże Ci porzucić blokujące przekonania o sobie i przywrócić pasję oraz radość życia.

Słowa mają moc!

Negatywne mogą ranić, ale pozytywne mogą uzdrawiać. Program jest jak balsam dla Twojej duszy. To podróż do głębszego zrozumienia siebie i relacji z… Bogiem, który zna Prawdę o Tobie!

Nasze poczucie wartości, przekonanie o własnych możliwościach muszą zostać ukształtowane według Prawdy wypowiedzianej przez naszego Stwórcę. Tylko Prawda daje wolność.

Daj sobie 30 dni i szansę na przemianę!

Wystarczy poświęcić 30 minut dziennie, by odmienić swoją codzienność. To inwestycja, która przyniesie trwałe zmiany we wszystkich przestrzeniach Twojego życia.

30-dniowy program to praktyczna podróż, która poprowadzi Cię do totalnej przemiany postrzegania siebie i swojego życia poprzez:

  • zdemaskowanie 16 kłamstw, które powstrzymują ludzi przed rozwojem,
  • naukę rozróżniania myśli, które odbierają życie i tych, które są życiodajne, by odtąd móc świadomie wybierać słowa, które kształtują Twoje myślenie i rzeczywistość,
  • poznanie słów, które są uzdrowieniem dla duszy i sposobów, jak utrwalać je w swojej pamięci,
  • ożywienie wiary w dobrego Boga, który ma dla Ciebie plan pełen pomyślności i chce dla Ciebie pełni życia!


Zmień tylko JEDEN nawyk. Nawyk myślenia o sobie samym! Ta zmiana jest w Twoim zasięgu, nawet jeśli nie bardzo w to wierzysz.

Co otrzymujesz w programie SŁOWA, KTÓRE LECZĄ?

PROGRAM — SŁUCHOWISKO

30 odcinków audio (15-20 min)

77 – stronicowy ebook

słowa które leczą

48 kart ze SŁOWAMI, KTÓRE LECZĄ

słowa, które leczą

Jestem Agata Strzyżewska!

Każdy odcinek powstał na bazie moich osobistych 30-letnich doświadczeń.

Przed laty żyłam innym życiem. Chowałam się w skorupie introwertyzmu i stroniłam od ludzi. Dziś żyję z rozmachem, blisko ludzi i bardzo aktywnie.

 

Moja własna przemiana pod wpływem wsłuchiwania się w słowa Boga doprowadziła mnie do zainicjowania kościoła ulicznego w Gdańsku, założenia Fundacji Wszystko Jest Możliwe, prowadzenia kanału na Youtube, na którym opublikowałam już prawie 2000 filmów, które zostały wyświetlone prawie 6 MILIONÓW razy! Stworzyłam autorską Szkołę Pasji i Wizji i Szkołę Słuchania Boga, w której wzięło udział już prawie 10 000 ludzi. Kilka razy w roku wyjeżdżam na misje oraz włączyłam się w uwalnianie chrześcijan z niewolniczej pracy w Pakistanie.

 

Program “Słowa, które leczą” jest też owocem mojej kilkunastoletniej pracy nauczycielskiej i duszpasterskiej.

Spędziłam tysiące godzin na głębokich rozmowach, analizowaniu życia innych ludzi oraz modlitwie o nich. Pomagałam w ich zmaganiach z nieodpowiednim myśleniem o sobie, ludziach i Bogu.

Co ma szansę zmienić się w Tobie?

30 dniowy program oferuje praktyczne kroki, które pomogą Ci:

  • odzyskać wiarę w siebie,
  • odkryć drogę powołania, jaką zaplanował dla Ciebie Bóg,
  • przekonać się, że nigdy nie jest za późno na zmianę i podjąć odważne kroki,
  • odkryć jak doceniać samą, samego siebie – nawet jeśli inni tego nie robią,
  • zacząć mówić do siebie (a w konsekwencji również do bliskich) z większą miłością!

DZIĘKI PROGRAMOWI SETKI OSÓB ODZYSKAŁY PASJĘ DO SWOJEGO ŻYCIA!

Ludzie, którzy z zaangażowaniem realizowali ten program w końcu doświadczyli radości ze swojego życia i z tego KIM i JACY są. Dzielą się ze mną zmianami – od poprawy samooceny, przez mówienie do siebie i innych z większą miłością, po głębszą więź z sobą samym i Bogiem:

Agnieszka

Agata, to niesamowite. Od dwóch tygodni codziennie głośno wypowiadam nad sobą słowa wiary i błogosławieństwa według wersetów biblijnych, które mi przesłałaś. To działa! Inaczej się czuję, inaczej zachowuję! Boże Słowo ma moc zmieniać człowieka!!!

Robert

„Oglądam Cię od niedawna. Imponujesz mi dojrzałością życiową a przede wszystkim duchową. Niewielu znam ludzi, którzy z taką prostotą mówiąo rzeczach najważniejszych dla człowieka, czylio sprawach duchowych. Dużo inspiracji dla mnie płynie z Twoich wypowiedzi. Po słuchaniu Ciebie — chce mi się chcieć, zmieniać się, by żyć inaczej, piękniej. Dziękuję Ci serdecznie i cieplutko pozdrawiam”.

Lidia

„(…) Imponujesz mi dojrzałością życiową a przede wszystkim duchową. Niewielu znam ludzi, którzy z taką prostotą mówią o rzeczach najważniejszych dla człowieka, czyli o sprawach duchowych. Dużo inspiracji dla mnie płynie z Twoich wypowiedzi. Po słuchaniu Ciebie — chce mi się chcieć, zmieniać się, by żyć inaczej, piękniej. Dziękuję Ci serdecznie i cieplutko pozdrawiam”.

Maria

„Agatko, dziękuję Ci za to co robisz. Naprawdę masz moc przekazu Słowa Bożego. Nie ma dnia, żebym nie spędzała czasu z Pismem Świętym i z Bogiem. Zaraziłaś mnie odwagą, by nie ustawać mimo okropnej krytyki innych.

Jestem oczerniana i obmawiana wśród bliskich, na razie spotykają mnie nieprzyjemności, ale wreszcie czuję w sobie moc córki Króla.”.

Czy Program zadziała u mnie?

Doskonale rozumiem, że zadajesz sobie pytania:
Czy to ma sens? Kiedy zobaczę efekty?
Odpowiadam: już podczas pierwszych dni słuchania!

Tu uczciwie mówię, że samo pobieżne odsłuchanie może niewiele zmienić. Moją intencją jest, aby Program Cię zainspirował do drogi, procesu przemiany, która rozpoczyna się odkrywania słów, które kieruje do Ciebie Bóg.

Wystarczy, że poświęcisz 30 minut dziennie!

Praca z Programem to Twoja inwestycja we wzrastanie w Prawdzie. Ja chcę Ci w tym towarzyszyć, wytyczyć ścieżkę, ale kluczowym, abyś mogła/mógł czerpać owoce przemiany jest…

Twoja gotowość do znalezienia w ciągu dnia przestrzeni, sprzyjającej uważnemu słuchaniu – 15-20 min, podjęcie autorefleksji nad pytaniami oraz poświęcenie 5-10 minut dziennie na praktyczne ćwiczenia, które znajdziesz w ebooku!

Program otrzymujesz na zawsze, dzięki czemu możesz przechodzić go wiele razy i za każdym razem pogłębiać Prawdę o sobie jeszcze bardziej!

Przełam przekonania, które trzymają Cię w miejscu. Ulecz swoje myśli.
Czy jesteś gotowa, gotowy na zmianę? 


Skorzystaj ze specjalnej okazji -17%! Wpisz w sklepie kod: UZDROWIENIE

DNI
GODZINY
MINUTY
SEKUNDY

Nie zwlekaj. Oferta kończy się 26.05 do 23:59!

SŁOWA, KTÓRE LECZĄ

237 zł

Za dostęp na zawsze

FAQ

PYTANIA,
KTÓRE NAJCZĘŚCIEJ ZADAJECIE

Dlaczego program tyle kosztuje?
Wiem, że większość z nas odczuwa ciężar finansowy na co dzień. Jednak cena Programu jest zdecydowanie niższa niż jego realna wartość. Przy pełnym zaangażowaniu w Program tak naprawdę oszczędzasz dużo pieniędzy. Zyski z przemiany myślenia przewyższają każdy wydatek.
Dostęp dostajesz na zawsze! Możesz dowolnie decydować o czasie realizacji Programu. Jednak gorąco Cię zachęcam do skondensowanej pracy dzień po dniu.
Zapiski nie są obowiązkowe, ale słowo zapisane przybliży Cię do celu.
Czy będzie grupa wsparcia i kontakt z Agatą podczas Programu?
Nie ma grupy wsparcia, choć uczestnicy mogą kontaktować się ze sobą, np. w komentarzach w moich mediach społecznościowych i dawać sobie nawzajem wsparcie. Program ma być jednak samodzielną pracą nad Twoim własnym myśleniem na podstawie moich nagrań. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia możesz napisać do nas: kontakt@agatastrzyzewska.com
Pamiętaj, że nie jest to kurs video i nie są to spotkania na żywo. Jest to przyjazne słuchowisko, do którego potrzebne są głównie Twoje uszy. Nagrania mogą Ci towarzyszyć tuż po przebudzeniu (może warto przez 30 dni nastawić budzić o te 30 minut wcześniej?) lub podczas rutynowych czynności. Umil sobie gotowanie obiadu lub powrót z pracy.

MASZ PYTANIA? PYTAJ...

Program nie ma swojej grupy wsparcia, ponieważ moim zamysłem jest, abyś pracował/a samodzielnie. Wszak o Twoje przekonania tu chodzi. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, jesteśmy (ja i mój zespół wsparcia) pod adresem: kontakt@agatastrzyzewska.com

kontakt@agatastrzyzewska.com

© Agata Strzyżewska | Polityka prywatności

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.