Witaj w moim podcaście TŁUSTA OWCA  

Co dwa tygodnie, w poniedziałek o godzinie 9 rano usłyszysz nowy odcinek. Rozmawiamy o tym, jak mieć tłuste, spełnione życie pełne codziennej obecności Boga i głębokich relacji z ludźmi.

Kliknij w obrazek poniżej by wysłuchać kolejnych odcinków!

Jak się nauczyć miłości?

Opowiada Agata Strzyżewska


Jezus przewidział, że miłość oziębnie. Obserwujemy to szczególnie w dzisiejszych czasach, a przecież miłość jest nam potrzebna by żyć. Musimy sami doświadczyć miłości od Boga, przyjąć ją, a kiedy ona przemieni nasze serca powinniśmy nauczyć się ją okazywać innym. Jak to zrobić? Jak okazywać miłość innym tak, by naprawdę czuli się kochani? Jest na to recepta! Jaka? - odpowiedź znajdziesz w tym podcaście! 

Dziewczyny się spotykają

Rozmowa z Olą Nerc


W tym odcinku podcastu Ola Nerc, opowiada o inicjatywie, której jest autorką "Dziewczyny się spotykają". Ola opowiada, jak kilka lat temu została zainspirowana, by stworzyć taką bezpieczną przestrzeń dla kobiet, w której będą się razem spotykać, wspierać, budować nawzajem i modlić.

Zapraszam! Posłuchaj!

Zasubskrybuj TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

>