Witaj w moim podcaście TŁUSTA OWCA  

Co dwa tygodnie, w poniedziałek o godzinie 9 rano usłyszysz nowy odcinek. Rozmawiamy o tym, jak mieć tłuste, spełnione życie pełne codziennej obecności Boga i głębokich relacji z ludźmi.

Kliknij w obrazek poniżej by wysłuchać kolejnych odcinków!

Jak radzić sobie z krytyką?

Opowiada Agata Strzyżewska


W dzisiejszym świecie łatwo jest ocenić, skrytykować, coś powiedzieć o kimś, wyrazić swoją opinię, która nie zawsze jest budująca. Ludzie często rzucają słowa krytyki, nie licząc się z tym co czuje ta druga osoba. To jak dajemy sobie radę z krytyką jest też związane z poczuciem własnej wartości, która powinna być zbudowana na Jezusie. W tym odcinku Tłustej Owcy opowiadam wam, w jaki sposób ja radzę sobie z hejtem, bezpodstawną krytyką i nieżyczliwością ze strony innych ludzi. Jeśli coś robimy, to od razu znajdą się osoby, którym się to nie spodoba. Bóg jednak powołał nas do działania i my musimy nauczyć się filtrować to, co słyszymy, by nie zostać zepchniętym z drogi, którą On nas prowadzi.

Sama doświadczyłam wiele słów krytyki, które przyniosły mi ból i cierpienie. Nauczyłam się sobie z tym radzić i wypracowałam pewne sposoby. Jakie? Posłuchaj koniecznie tego podcastu! Zapraszam gorąco!

Wystarczy słuchać i kochać

Rozmowa z Tomkiem Zielińskim

Tomek jest osobą o niezwykłym sercu, inicjatorem akcji "Usłyszeć na czas", która koncentruje się na pomocy wszystkim potrzebującym dzieciom i nastolatkom. Gdy dowiedział się, że codziennie jedno dziecko w Polsce popełnia samobójstwo, był tym wstrząśnięty i nie mógł wobec tego przejść obojętnie. Postanowił działać. Otworzył "Okienko", by każde dziecko, które ma problemy mogło się do niego zgłosić. To niezwykłe jak Bóg porusza jego serce i jakim stał się człowiekiem po swoim nawróceniu. W tym podcaście rozmawiamy o rzeczach ważnych, o tym jak Tomek pomaga innym i o drodze jaką przeszedł do Boga. Pojawia się też w rozmowie tajemniczy mentor, który miał ogromny wpływ na  niego i na to, jakim stał się teraz człowiekiem.

Posłuchaj tego podcastu! Zapraszam!

27

2 sierpniA: 
czego nauczyłam się od owiec?
Rozmowa z Magdaleną Kamińską

W następnym odcinku Tłustej Owcy moim gościem będzie Magdalena Kamińska.

Magda jest liderem od ponad 20 lat. W swojej pracy mówi o przywództwie służebnym - najpierw w fundacjach, ale teraz głośno mówi o tym do biznesu. W prawdziwym przywództwie, dobro innych ludzi powinno się stawiać wyżej niż swoje. 

Magda opowie nam czego nauczyła się od owiec i jak przełożyć to na nasze relacje z Bogiem, który jest naszym Pasterzem. Podczas swojej tygodniowej wyprawy z pasterzami i ich stadami, doświadczała niesamowitych rzeczy, które ją zainspirowały i wniosły cenną wiedzę w jej życie. To, czego się tam nauczyła wykorzystuje również w swojej pracy zawodowej. 

Każdy z nas jest w jakiejś dziedzinie liderem - w pracy, w służbie, w rodzinie, w swoim środowisku. Jeśli jesteś liderem czy w kościele, czy w biznesie albo dla swoich dzieci - musisz koniecznie posłuchać tej historii i zainspirować się. Ten świat potrzebuje dobrych pasterzy.

Zapraszam do posłuchania tego odcinka już 2 sierpnia.

Zasubskrybuj TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

>