Witaj w moim podcaście TŁUSTA OWCA  

Co dwa tygodnie, w poniedziałek o godzinie 9 rano usłyszysz nowy odcinek. Rozmawiamy o tym, jak mieć tłuste, spełnione życie pełne codziennej obecności Boga i głębokich relacji z ludźmi.

Kliknij w obrazek poniżej by wysłuchać kolejnych odcinków!

Singielstwo i małżeństwo po 40-tce

Rozmowa z Anią i Adamem Dzieciątko


W tym odcinku podcastu, moimi gośćmi są Adam i Ania Dzieciątko. On - były policjant, bokser i pastor Kościoła "Miasto" w Gdańsku. Ona - silna kobieta i charyzmatyczna liderka. Oboje bardzo długo byli singlami i w okolicach 40-tki pobrali się. Posłuchaj ich inspirującej historii!

Zapraszam!

Kotwice mojej wiary

Opowiada Agata Strzyżewska


W tym odcinku podcastu, opowiadam co mnie trzyma przy Bogu, co jest punktem niezmiennym w moim patrzeniu na Niego i co sprawia, że przy Nim trwam, wzrastam, czerpię od Niego coraz więcej, nie zniechęcam się i nie mam wątpliwości. Posłuchaj co pomaga przechodzić mi zwycięsko przez różne sytuacje w moim życiu, nie wycofywać  się i trwać w wierze. Zapraszam!

Zasubskrybuj TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

>