Witaj w moim podcaście TŁUSTA OWCA  

W każdy poniedziałek o godzinie 5 rano usłyszysz nowy odcinek. Rozmawiamy o tym, jak mieć tłuste, spełnione życie pełne codziennej obecności Boga i głębokich relacji z ludźmi.

Kliknij w obrazek poniżej by wysłuchać kolejnych odcinków!

Rób to, co kochasz [odcinek #8]

9

1 marca: 
Czy trudno być kobietą w kościele?
ROZMOWA Z anną saj

Anna Saj to kobieta, która robi niesamowite rzeczy w Bożym Królestwie - pisze książki, przemawia na konferencjach, prowadzi warsztaty, jest nauczycielem i obdarowanym liderem, powadzi działalność misyjną i wspólnotową. Jest doktorem nauk teologicznych, matką sześciorga dzieci i prowadzi wspólnotę charyzmatyczną Armia Dzieci.  Rozmawiamy o tym jak wypełniać dane nam powołanie i znaleźć czy nawet stworzyć swoje miejsce w Bożym Królestwie. Rozmawiamy też o kształtowaniu tożsamości w Chrystusie, przemianie myślenia i wychodzeniu poza utarte schematy i stereotypy narzucane nam przez społeczeństwo.

10

8 marca: 
przepis na udane małżeństwo
opowiada agata strzyżewska

Opowiem o tym, jak mój pierwszy chłopak stał się moim mężem, z którym przyjaźnie się już 27 lat. Niektóre pary pobierają się z wielkiej miłości. Ja z moim mężem pobraliśmy się z powodu głębokiego przeświadczenia, że mamy razem działać w Bożym Królestwie. Wiedzieliśmy, że we dwójkę można zajść znacznie dalej, choć idzie się wolniej. Nasz związek, oparty na przyjaźni miał wiele dołków i górek, ale w tym wszystkim prowadził nas Bóg ku zwycięstwu. Opowiem o tym, jak pokonywaliśmy różne małżeńskie kryzysy i jak wspólna misja i wiara w Boga uchroniła nas przed rozwodem.

Zasubskrybuj TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

>