Czy trudno być kobietą w kościele? [odcinek #9]

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

1 marca:

Czy trudno być kobietą w kościele?

rozmowa z anną saj

Obowiązujące normy społeczne często zdają się narzucać nam ograniczenia, jeśli chodzi o to, czym powinniśmy albo nie powinniśmy się zajmować w Bożym Królestwie. Jednak kiedy On nas do czegoś powołuje, to nie patrzy na płeć czy naszą rolę społeczną - On używa tych, którzy są gotowi. I kiedy jesteśmy o tym przekonani, nie musimy oglądać się na to co nam wypada, a czego nie wypada w oczach ludzi i czy nasze obdarowanie pasuje do naszej płci. 

Anna, z którą dziś rozmawiam, to kobieta, która robi niesamowite rzeczy w Bożym Królestwie i odważnie realizuje swoje powołanie. Jest doktorem nauk teologicznych, matką sześciorga dzieci oraz prowadzi wspólnotę charyzmatyczną Armia Dzieci. Anna pisze książki, przemawia na konferencjach, prowadzi warsztaty, jest nauczycielem i obdarowanym liderem, powadzi działalność misyjną i wspólnotową. Z Anną rozmawiamy o tym jak wypełniać dane nam powołanie i znaleźć, czy nawet stworzyć sobie, swoje miejsce w Bożym Królestwie i zachować swoje rozumienie Bożego prowadzenia pomimo oczekiwań społecznych. Rozmawiamy o kształtowaniu tożsamości w Chrystusie, przemianie myślenia i wychodzeniu poza utarte schematy i stereotypy.

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

>