44 minuty życia 

[odcinek #6]

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

8 lutego: 

44 minuty życia

rozmowa z ewĄ liegman

Śmierć jest tematem, który większość z nas woli unikać. Nie chcemy o niej myśleć, bo wzbudza strach i wywołuje przykre emocje, kojarzy się ze smutkiem, przygnębieniem i rozpaczą. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie dużo mówi się o młodości, witalności, przyjemnościach i zabawie, temat przemijania i cierpienia odsuwany jest gdzieś na bok. Tymczasem śmierć, choć surowy nauczyciel, może nas wiele nauczyć, dokonać w nas znaczących przełomów i przebudzić nas do życia.

DOBRE LINKI:

W tym odcinku Ewa Liegman dzieli się tym, jak praca w hospicjum i konfrontacja z własnym strachem przed śmiercią przemieniła ją wewnętrznie. Jak obcowanie z gasnącym życiem i cierpieniem innych nauczyło ją dostrzegać to, co naprawdę ważne i czerpać radość z najprostszych rzeczy. Opowiada o tym, jak nasz świat może zostać dotknięty przez nawet bardzo krótkie życie innych, choćby takie które trwa zaledwie 44 minuty…

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

>