Dziewczyny się spotykają [odcinek #39]

Posłuchaj w wersji audio:

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

7 LUTEGO: 

Dziewczyny się spotykają

rozmowa z Olą Nerc

Kobiety, zwłaszcza kobiety, potrzebują takiego miejsca, w którym mogą się wspólnie spotkać, pogadać, opowiedzieć o swoich problemach z poczuciem pewności, że są w pełni zaakceptowane. Kobiety mają taką naturalną potrzebę, by się integrować, rozmawiać i przebywać razem. Dobrą okazją do takich spotkań są np. konferencje chrześcijańskie, na które zawsze licznie przyjeżdżają kobiety z różnych stron Polski, ale tego typu imprezy z reguły mają miejsce tylko raz, dwa w roku. 

Ola Nerc, gość tego podcastu, prowadzi inicjatywę "Dziewczyny się spotykają". Opowiada, jak kilka lat temu została zainspirowana, by stworzyć taką bezpieczną przestrzeń dla kobiet, w której będą się razem spotykać, wspierać, budować nawzajem i modlić.

Ola widziała potrzebę stworzenia miejsca, w którym będzie można mówić zwykłym dziewczynom o codziennych, zwykłych sprawach, pokazując im jednocześnie, że Bóg ma wpływa na ich życie, interesuje się każdą z nich i pomaga im przejść przez problemy i trudne sytuacje.

Zapraszam Cię do posłuchania tego odcinka!

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

>