Kotwice mojej wiary [odcinek #37]

Link do wersji na YouTube znajdziesz Tutaj.

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

3 Stycznia: 

Kotwice mojej wiary

opowiada Agata Strzyżewska

Czasami obserwuję, kiedy chrześcijanie mają różne etapy w swoim życiu. Mają etap gorącej miłości, kiedy poznają Jezusa, zaczynają czytać Biblię, mają wspaniałe doświadczenia z Bogiem i opowiadają o tych doświadczeniach innym ludziom. To jest wspaniały okres takiej gorącej miłości i zakochania się w Bogu. Ale później, jest następny etap, kiedy przychodzą różne obciążenia, prześladowania, problemy, trudności, momenty niezrozumienia. Takiego etapu doświadczył każdy chrześcijanin. Wtedy często zadajemy sobie pytania - dlaczego w moim życiu dzieją się złe rzeczy pomimo tego, że wierzę w Boga? czy Bóg mnie kocha? dlaczego zdarzyło się to akurat mnie? Oczekujemy od Boga natychmiastowych cudów, a jeśli ich nie widzimy, to wiele osób się zniechęca, dystansuje i wycofuje. 

W tym podcaście opowiadam o tym, co mnie trzyma przy Bogu, co jest takim punktem niezmiennym w moim patrzeniu na Boga i co sprawia, że przy Nim trwam i wzrastam, że czerpię od Niego coraz więcej, nie zniechęcam się i nie mam wątpliwości, pomimo, że chodzę już za Nim 29 lat. 

Dzielę się jak przechodzę trudne sytuacje, jak reaguję, gdy nie widzę przełomu w sprawach o które się modlę, na czym się wtedy koncentruję i jak dostrzegam Boga w moich ciemnych dolinach. Opowiadam też o głównych powodach tego, dlaczego ludzie tracą wiarę w takich momentach, wycofują się i dystansują.

Co pomaga mi przechodzić zwycięsko przez te wszystkie lata chodzenia za Bogiem i nie wycofywać się, ani odchodzić od Niego? Posłuchaj!

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

>