Kościół w domu [odcinek #29]

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

30 sierpnia: 

Kościół w domu

opowiada Agata Strzyżewska

Kościół to miejsce, w którym ludzie wierzący spotykają się, aby rozpoznać Bożą obecność wśród siebie, żeby uwielbić Boga i powierzyć Mu swoje życie. Wspaniale jest spotykać się z innymi, którzy kochają Boga. Dary Ducha Świętego oraz Jego owoce mogą się prawdziwie objawiać i rozwijać, gdy jesteśmy we wspólnocie. Błogosławieństwem jest móc do takiej wspólnoty należeć i cieszyć się miłością innych wierzących. 

Oprócz "dużego" kościoła raz w tygodniu, od lat mogę spotykać się z moją duchową rodziną u nas w domu. To miejsce w którym mogę doświadczać prawdziwych, autentycznych relacji z wierzącymi i dzielić się tym, co mam w sercu. Małe grupy to miejsce, w którym możemy się wzajemnie poznawać, zachęcać i wspierać siebie. W tym odcinku opowiadam o początkach tej wspólnoty, o tym jak się modlimy, czytamy Słowo i służymy sobie nawzajem. Podpowiadam również, jak rozpocząć prowadzenie takiej małej grupy wierzących u siebie w domu. Jeśli jesteś nowonarodzony, czytasz Biblię, doświadczasz Bożego prowadzenia, to również możesz dzielić się tym z innymi. Jak to zrobić? Posłuchaj tego odcinka!

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

>