Moje najlepsze nawyki [odcinek #23]

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

7 czerwca: 

Moje najlepsze nawyki

opowiada agata strzyżewska

Nawyki często kojarzą nam się z tematem mało przyjemnym, ale okazuje się, że ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim życiu potwierdzają tezę, że wyrobienie sobie pewnych nawyków, to potęga. Tak samo, gdy czytamy Biblię, okazuje się, że wiele postaci w niej opisanych, miało swoje nawyki i zwyczaje. Nawyki mogą nam pomóc, by ludzkie ciało nie dominowało, ani by emocje nie brały góry nad tym, co mówi do nas Bóg. Nawyki to w pewien sposób umartwienie ciała po to, by sprawy naszego ducha mogły obfitować i byśmy mogli rozwijać się duchowo.

Ile zajmuje wypracowanie dobrych nawyków? Może 21 dni, miesiąc, albo nawet kilka lat? W tym podcaście opowiem Ci, jak ja wypracowuję swoje. Przez wiele lat w moim chodzeniu za Bogiem nauczyłam się, że nawyki pomagają mi w życiu - i nie tylko w życiu duchowym, ale również w codziennym radzeniu sobie ze zwyczajnymi obowiązkami. Są niezbędne, by mieć czas dla Boga, rodziny, czas na pracę, a także na własne hobby. Pomagają porządkować życie i dojść do upragnionego celu.

Jakie to nawyki? - koniecznie posłuchaj mojego podcastu.

A czy Ty masz swoje nawyki? Chętnie je poznam! Napisz w komentarzu :)

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

>