Kryzys i twórcze sposoby wychodzenia z niego [odcinek #11]

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

15 marca: 

Kryzys i twórcze sposoby wychodzenia z niego

rozmowa z Bożeną ciechanowską

Kiedy spotykają nas trudne doświadczenia, to czasem mamy wrażenie, że jesteśmy jedyni na tym świecie, którzy przechodzą przez ciemną doliną. Często, jako chrześcijanie, mamy tendencję do wpadania w poczucie winy, że nie potrafimy przejść przez okres żalu wystarczająco szybko. Uginamy się pod oczekiwaniem innym, albo i swoim samym, że powinniśmy być zawsze radośni i od razu przechodzić w miejsce uzdrowienia. Jednak okres leczenia jest niezmiernie ważny, to czas kiedy Bóg prowadzi nas w naszym indywidualnym tempie i uczy nas, jak pozwalać Mu się utulić i pocieszyć. 

Dzisiaj rozmawiam z Bożeną Ciechanowską o radzeniu sobie z trudnymi doświadczeniami, która mogą nas przygniatać. Bożena jest trenerką, psychoterapeutką i dyrektorem Chrześcijańskiej Poradni ZOE Terapia i Rozwój oraz autorką książki “Ktoś więcej”. Po stracie męża sama zmagała się z żalem i uczyła, jak układać swoje życie od nowa. Mówimy o tym, jak przechodzić przez ciemne doliny w naszym życiu i jak doświadczać błogosławieństwa w takich sytuacjach. Co zrobić, aby doczekać się przełomu i dać Bogu przestrzeń, aby mógł uzdrawiać nasze serce.

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

>