Dlaczego Tłusta Owca? [odcinek #1]

Subskrybuj:

Posłuchaj odcinka powitalnego mojego podcastu!


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

4 STYCZNIA: 

Po co mi podcast i dlaczego Tłusta Owca?

opowiada AGATA STRZYŻEWSKA

Uwielbiam czytać ewangelię Jana. Jest pełna miłości. Jest pełna zrozumienia jaki jest Bóg. W 10 rozdziale jest On przyrównany do dobrego Pasterza, a my do owiec. Ci, którzy idą za Pasterzem znajdują dobry pokarm i czystą wodę. Stają się wypasionymi owcami. Nazwa Podcastu nawiązuje właśnie do tej ilustracji życia pełnego Bożej obecności i Jego błogosławieństwa. Jezus powiedział, że przyszedł po to, aby owce miały życie i miały je w obfitości. Tłusta owca to taka, która trzyma się blisko Pasterza i pasie się na pastwiskach pełnych obfitego pokarmu. 

W tym odcinku opowiadam o mojej motywacji do nagrywania podcastu i o tym, na czym polega obfite życie, które zaplanował dla nas Bóg. Staram się odpowiedzieć na pytania:
Czy spełnione życie na tej ziemi jest możliwe? 
Czy można być szczęśliwym i równocześnie doświadczać przeciwności i problemów?

W kolejnych odcinkach będę rozmawiać z ludźmi, którzy są tłustymi owcami. Rozpoznają głos Pasterza i są Mu posłuszne. Ich życie jest pełne obfitości, dojrzałych owoców i wielkiej radości. 

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

>